Hakkımda

7 Temmuz 2011 Perşembe

Gitarsız Müzik de Olur

polisten kaçmak gerek.avlanmaya çalışıyorlar.ava giden avlanır kuralı da işlemiyor buralarda.neyse efendim çok alakasız bir yerden girdim aslında yazı yazmak amacım sadece ne bir konu bulabildim ne bir başlık.tamam konu seçmek baya zor bir iş hele bu konu bolluğu içinde ama bari başlık seçebilseydim de yazı oradan akıp gitseydi.

gitarsız müzik olur mu?bizce olur.blog politikamız böyle.bakmayın böyle ana sayfamızın boş olduğuna aslında çok prensip sahibi bir bloguz.zaten bu bloga sahip olmadan da baya bir düşündük hedeflerimizi filan şimdiden belirledik sağlam geleceğiz.
şimdi buradan bazı şeyleri atıp tutmak kolay kolaysa ortaya çıkıp söyleyin derseniz kızarım.bize verdiler mi kürsüyü,mikrofonu biz de konuşurduk daha da iyi yapardık eminim.pis iş zaten siyaset o yüzden güzel şeyler semalarında dolaşırız,paylaşırız.ama belli de olmaz hani.her şeyin içinde artık siyaset.oturun bakalım bir arkadaşınızla karşı karşıya siyasetsiz bir konuşma gerçekleştirebiliyor musunuz?biz denedik yapamadık.

biraz geç oldu ama iyi tatiller.boşluğa düşmeyin bizler gibi.

not:düzenli bir yayın değildir.elimizden geldiğince düzenli olmaya çalışacağız.o yüzden haftada bir göz atın deriz ve kaçarız efendim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder