Hakkımda

2 Mayıs 2012 Çarşamba

Alternatif yaratamadık sanırsam. Gerçi başlarken tahminlerim de bu yöndeydi. Değişik bir dil oluşturabildiğimizi düşünüyorum aslında yer yer. Bundan daha verimli bir yazın süreci geçirmemiz ise beklentilerimin uzağındaydı. Neyse, veda yazısı tadındaki girişime son verirken bundan sonra da fazla hızlanmadan devam edeceğimizi bildirmek isterim.
Dört kişinin takip ettiği bir bloga yazı yazmak saçma görünebilir. Bunlardan birinin benim öbür kişiliğim olması da şizofren ya da acınası bir durumun göstergesi ki pek de üzüldüğüm söylenemez buna.
Gündemi takip etmek oldukça zor bir görev benim için. Son dönemde yöntemlerimi değiştirdim. Hatta kaldırıp attım hepsini, bıraktım takibi. Ve fark ettiğim şudur; takip etmeden de oluyor. Hiç de habersiz kalmıyor insan. İlginç.
Asıl konu bu değil. Geçen adını vermek istemediğim bir sahafta Daniken'in Kiribati'ye yolculuk kitabı çarptı gözüme. Aldım baktım sonra fazla ilgi çekici olmadı benim için ve bıraktım. Ancak anatemamız Kiribati üzerine olduğundan bu kitap da ilgi alanımız içinde bulunmalı. Bu konuda, canı acayip sıkılan, nasıl boş işlerle uğraşsam da vaktimi öldürsem diyen takipçilerimize sesleniyorum, okuyup anlamak ve hatta bize de anlatmak isteyen olursa kapılarımız ve sayfalarımız açıktır.
Uzun zamandır bu kadar saçmaladığımı hatırlamıyorum. Ama sürekli saçmalıyorum, muhtemelen bu kadarı da olmuştur. Sıktıysam o kadar da önemli değil, okumasaydınız der geçerim. Hadi bakalım

1 yorum:

  1. İlk paragrafı okuduğumda Veda yazısı olduğunu düşünüp korktum. Az ama gayet kaliteli yazılar paylaşıyorsunuz ilgiyle takip ediyorum.

    YanıtlaSil